Emre İnşaat

emre inşaat turizm

“Odanızın camından şirketinizin bahçesini gözetlemekten sıkıldınız mı ? Gözünüz Yollarda Kalmasın”

Şirketlerin en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hemde işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir. Emre Turizm sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır. Emre Turizm olarak hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.

Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde araç sayısının artması, yol çalışmaları, kazalar, teknik arızalar ve alt yapı eksikliği nedeniyle oluşan tüm aksaklıklara pratik ve çabuk çözüm üreterek, teknolojinin getirdiği tüm yenilikler ile Kurumunuzun çalışma saatlerine ayak uyduracak şekilde en konforlu ve güvenilir şekilde hizmet vermek temel prensibimizdir.

Emre Turizm, 2000 Yılından bu yana aldığı bilgi ve deneyimler ile İstanbul’ da bulunan çeşitli Resmi ve Özel Kurumların personel taşımacılığını yapmaktadır.