Emre İnşaat

EMRE İNŞAAT

Biz can taşıyoruz. Yıllardır en iyi hizmet için yarışıyoruz. Sizlerin bize emanet ettiği can’ınızı ve en değerli varlıklarınız çocuklarınızı taşıyoruz.

Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Tecrubelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz.

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincindeyiz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Meva turizm için ayrı bir önem taşımaktadır. Meva Turizm öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir. Hergün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor ve Meva Turizm ’in öğrenci servisi konusundaki sertifika ve başarı belgeleri bizler için tüm çocukları YOL ARKADAŞIMIZ yapıyor.

■ Araçlarımız servis araçları hizmet yönetmeliğinin 4. maddesine haiz olacaktır. Araçlara işverenin istediği boyutlarda okul ismi, telefonu ve logosu yazılacaktır.

■ Sürücüler sorumluluk ve niteliklerine sahip olacak, öğrencilere güven verici uygun kılık ve kıyafet içine olacaktır. Şoförlerimiz hergün sakal traşlarını olacak ve işverenin tespit ettiği kıyafetleri giyeceklerdir.

■ Her araçta bulunan öğrenci ve rehber öğretmenlerin ferdi kaza sigortası yapılacaktır.

■ Taşınan öğrencilerimiz okul idaresi ve öğrenci velisinin yazılı ( sözlü ) izni olmadan kimseye teslim edilmeyecektir ve önceden belirlenen duraklar haricinde başka yerden alınıp bırakılmayacaktır.

■ Okul etkinlikleri ve özel günlerde okul idaresinin belirleyeceği sayılarda araç hizmete hazır durumda bulunacaktır. Bunun için ücret talep edilmeyecektir.

■ Öğrenci servis hizmetimiz Citroen-Mercedes-Opel-Volkswagen marka araçlarla yapılacaktır.

■ Sürücülerimizin gsm numaraları velilerimize dağıtılacak ve telefonlar 24 saat açık durum olacaktır.

■ Tüm öğrenci velilerinin ev ve iş numaraları, adresleri, öğrencilerimizin kan gruplarını gösteren bir liste araçlarda ve şirket merkezimizde mevcuttur.

■ Velilerden gelebilecek şikayetler anında değerlendirilecek ve tekerrürüne meydan verilmeyecektir.

■ Servis araçlarına öğrenci ve rehber öğretmen haricinde kimse alınmayacaktır.

■ Firmamız tarafından görevlendirilecek bir servis sorumlusu devamlı okul saatlerinde okulda bulunacaktır. personel ve öğrenci taşımacılığı – öğrenci servisi ve öğrenci taşımacılığı

■ Okul servis araçarı, şoför ve hosteslerimizin sabıka kayıtları ve servis aracı kullanabilir sağlık raporları okul idaresine sunulacaktır.

■ Okul araçlarımızın tüm koltuklarında emniyet kemerleri mevcut olup takılması.